О компании | UniSolar

Unisolar- лідер по проектним поставкам в Україні.

Наша компанія застосовує світовий досвід реалізації великомасштабних сонячних проектів в комбінації з унікальними практичними рішеннями на ринку Східної Європи протягом останніх 10 років.

Основна спеціалізація Unisolar – це будівництво сонячних електростанцій під ключ починаючи від планування та завершуючи введенням станції в експлуатацію. Ми забезпечуємо більш надійні та економічно вигідні рішення для наших клієнтів.

Ми співпрацюємо з найбільшими світовими виробниками інверторів і сонячних панелей. Системні стандарти, визначені нашими досвідченими інженерами, гарантують, що фотоелектричні модулі, інвертори, монтажні конструкції та інші комплектуючі будуть оптимально підібрані для вирішення поставленої клієнтом задачі.

Наші працівники постійно вдосконалюють свої вміння по обслуговуванню обладнання завдяки регулярним тренінгам від виробників. Завдяки розвиненій системі моніторингу ми завжди оперативно надаємо технічну допомогу, пов’язану з роботою сонячної електростанції.

Ми прагнемо максимально ефективно використовувати земельний ресурс, враховуючи специфіку конкретної ділянки при проектуванні, а також використовуючи високоякісні технології від початку і до кінця.

Все це є необхідною умовою для досягнення високої і довгострокової продуктивності Вашої сонячної системи.

Дізнатися більше про нашу компанію, а також поспілкуватись з нашими інженерами, Ви зможете відвідавши  9-й Міжнародний Форум та Виставку Нових Енергетичних Технологій SEF-2017 KYIV.

Web:  www.unisolar.com.ua , e-mail: info@unisolar.com.ua, Tел.: +38(097)390 49 15

Profitable
investments
Solar power plant is a reliable and stable source!
A reliable source
of energy
The sun shines always and for free, why not use it?
Profitable
investments
Solar power plant is a reliable and stable source!
Image
Today, solar energy looks stylish.