Про компанію | UniSolar

Unisolar – лідер по проєктним поставкам в Україні.

Наша компанія застосовує світовий досвід реалізації великомасштабних сонячних проєктів в комбінації з унікальними практичними рішеннями на ринку Східної Європи протягом останніх 10 років.

Основна спеціалізація Unisolar – це будівництво сонячних електростанцій “під ключ”, починаючи від планування та завершуючи введенням станції в експлуатацію. Ми забезпечуємо більш надійні та економічно вигідні рішення для наших клієнтів.

Ми співпрацюємо з найбільшими світовими виробниками інверторів і сонячних панелей. Системні стандарти, визначені нашими досвідченими інженерами, гарантують, що фотоелектричні модулі, інвертори, монтажні конструкції та інші комплектуючі будуть оптимально підібрані для вирішення поставленої клієнтом задачі.

Наші працівники постійно вдосконалюють свої вміння по обслуговуванню обладнання завдяки регулярним тренінгам від виробників. Завдяки розвиненій системі моніторингу ми завжди оперативно надаємо технічну допомогу, пов’язану з роботою сонячної електростанції.

Ми прагнемо максимально ефективно використовувати земельний ресурс, враховуючи специфіку конкретної ділянки при проєктуванні, а також використовуючи високоякісні технології від початку і до кінця.

Все це є необхідною умовою для досягнення високої і довгострокової продуктивності Вашої сонячної системи.

Дізнатися більше про нашу компанію, а також поспілкуватись з нашими інженерами, Ви зможете відвідавши 9-й Міжнародний Форум та Виставку Нових Енергетичних Технологій SEF-2017 KYIV.

Web:  www.unisolar.com.ua , e-mail: info@unisolar.com.ua, Tел.: +38(097)390 49 15

Выгодные
инвестиции
Солнечная электростанция - это надежный и стабильный источник!
Надежный источник
энергии
Солнце светит всегда и бесплатно, почему бы этим не пользоваться?
Выгодные
инвестиции
Солнечная электростанция - это надежный и стабильный источник!
Имидж
Сегодня солнечная энергия выглядит стильно.