Услуги в сфере солнечной энергетики ӏ Unisolar

Проєктування

Сонячна електростанція – це в першу чергу об’єкт енергетики, термін експлуатації якого складає більше 20 років. Під час розробки проєкту СЕС необхідно враховувати безліч факторів: розташування, рельєф місцевості, параметри електромережі, вітрові та снігові навантаження, температурні режими, рівні іррадіації і так далі.

Подробнее >

Поставка

Компанія Юнісолар здійснює комплексні поставки обладнання для сонячних електростанцій з 2009 року. Співпрацюючи з цілою низкою світових виробників без посередників, ми пропонуємо мінімальні терміни поставки, беремо відповідальність за виконання гарантійних зобов’язань, а також надаємо безкоштовну технічну підтримку високого рівня.

Подробнее >

Монтаж

Компанія Unisolar здійснює монтаж сонячних електростанцій будь-якої потужності. Починаючи від освітлювальних систем з одним фотоелектричним модулем і закінчуючи мережевими сонячними електростанціями мегаватного класу. Наша перша сонячна електростанція була введена в експлуатацію в 2012 році. Штатні монтажники Unisolar мають за плечима багаторічний досвід.

Подробнее >

Супровід

З першої хвилини роботи з нашою командою Ви можете отримати компетентну консультацію. Ми будемо раді супроводжувати Ваш проєкт незалежно від того, чи хочете Ви встановити сонячну систему на дах Вашого будинку або ж інвестувати в будівництво мегаватної сонячної електростанціі. Для нас важливо, щоб Ви отримали найбільший виробіток при мінімальному внесенні грошових коштів. Дотримуючись цієї мети, ми підтримуємо Вас на кожному етапі до остаточного введення в експлуатацію сонячної електростанції.

Подробнее >

Сервіс

Сонячні електростанції, на відміну від інших типів електростанцій, не вимагають щохвилинної уваги з боку оператора. Рухомі елементи відсутні, а управління автоматизовано. Але з часом проявляються результати заводського браку або поломка виникає внаслідок негарантійного випадку. Яким надійним не було б обладнання та іменитим виробник, ймовірність поломок не виключається за повний життєвий цикл електростанції. Таким чином виникає питання сервісу, гарантійного та післягарантійного ремонту.

Подробнее >