Tesla Powerwall

Минулого року Tesla представила свій Tesla Powerwall – домашню акумуляторну батарею, яка може зберігати енергію від сонячних електростанцій і слугувати як джерело безперебійного живлення. Завдяки грамотному маркетингу та ліміту на кількість, дуже швидко за всі доступні ринку 38000 батарей була внесена передоплата. Та не встигли вони дістатись своїх власників, як СЕО компанії, Ілон Маск, заявив, що нас скоро очікує друга версія Powerwall.

«У нас є Powerwall і Powerpack, котрі випробовуються скрізь і всюди. І ми бачимо гарні результати», сказав Маск на зустрічі з власниками електрокарів Tesla у Парижі, 29-го січня. «Ми випустимо наступну версію Powerwall цього року, орієнтовно в липні-серпні, котра буде наступним кроком у своїх можливостях».

Та як притаманно компанії, який саме це буде крок, нікому не розповіли. Чи варто покладати великі сподівання на цю батарею? Наразі – точно ні. Сам Маск неодноразово наголошував, що поліпшення характеристик батарей йде повільними темпами і не варто очікувати революцій найближчим часом. Навіть минулорічна прем’єра Гігафабрики, яка мала б виготовляти набагато кращі батареї, ніж ті, що є на ринку, показала, що акумулятори Tesla не будуть сильно відрізнятись від батарей Panasonic, які компанія наразі використовує. Втім, чекати на презентацію лишилось недовго.