JINKO SOLAR

Сонячні модулі Jinko Solar

Jinko Solar — світовий лідер з виробництва сонячних батарей. Виробничі потужності компанії складають понад 2 ГВт на рік, займаючи 7,3% глобальної частки ринку. За підсумками 2014 року компанія Jinko Solar стала третьою в світі за обсягами виробництва кристалічних сонячних модулів.

Сонячні батареї Jinko Solar мають ряд вигідних переваг.

В першу чергу, в даних модулях застосована нова розробка компанії — фотоелементи з чотирма шинами. Завдяки цьому вдалося підвищити продуктивність модуля до 15,6%!

Ще однією особливістю сонячних батарей Jinko Solar є наявність прогресивного текстурирования поверхні скла і фотоелемента, що дозволило добитися високих показників продуктивності в умовах тьмяного освітлення.

Дані інновації не тільки поліпшили технічні характеристики сонячних модулів, але і естетично, зробили їх зовнішній вигляд більш сучасним і пізнаваним.

Jinko Solar — це надійне рішення для монтажу практично в будь-яких погодних умовах і на будь-яких поверхнях. Гарантія на вироби в 10 років і лінійна гарантія на характеристики потужності — 25 років — ще один вагомий аргумент на користь вибору виробника Jinko Solar.