Число випущених інверторів Fronius серії SnapINverter налічує шість цифр

Стотисячний SnapINverter нещодавно покинув виробничу лінію в Sattledt (Австрія). Від початку виробництва попит на нове покоління інверторів від Fronius постійно збільшується. В травні цього року виробничі лінії виготовляли 700 сонячних інверторів щоденно, а на даний момент ця цифра подвоїлась завдяки збільшенню потужностей виробництва в Австрії та США.

Производство инверторов Fronius Galvo Symo Primo

Руководитель отдела солнечной энергии Martin Hackl и член правления Thomas Herndler с гордостью поднимают 100000-ный SnapINverter над производственной линией в Sattledt.
Першими інверторами з серії SnapINverter, запущеними в виробництво компанією Fronius, були Fronius Galvo. З початку виробництва в липні 2013-го до серії SnapINverter додалися ще чотири інвертори: Symo, Symo Hybrid, Primo та Eco. Це єдиний приклад, коли інвертори одного типу покривають весь спектр потужностей від 1,5 до 27 кВт.

Окрім широкого спектру рішень по потужності, уніфікація системи кріплень та підключення інверторів дуже спрощує монтаж. Будь то система для приватного будинку, чи велика сонячна електростанція, для кожного випадку є свій SnapINverter.

Переваги такого підходу легко описати: “Бачив один, бачив їх усіх”. Це означає, що всі інвертори даної серії монтуються та підключаються до масиву сонячних батарей та мережі за абсолютно однаковою схемою. Додатково, в якості стандартного рішення, всі інвертори обладнано системою моніторингу з можливістю підключення по WLAN та Ethernet.

Ознайомитися з серією інверторів Fronius SnapINverter можна у нашому каталозі